O soutěži

Právě se seznamujete s osmým ročníkem soutěže o nejmodernější ordinaci roku 2022 v České republice. Tato soutěž má být především o zábavě a o Vás, pacientech.

Exempla trahunt, aneb, příklady táhnou. Cílem soutěže ORDINACE ROKU je do budoucna pozvednout informační standard a informační servis pro pacienty v ordinacích. Nátlakem nelze nikdy dosáhnout pozitivních výsledků. Ukážeme proto jiným ordinacím, že kvalitní informační servis pacienti hodnotí opravdu kladně a vyplatí se provozovat moderní, informační ordinaci.

Chceme najít moderní, informačně přátelské ordinace, které pacientům přinášejí komfort a pozvednou je mezi ordinacemi, které se pouze odhodlávají přistoupit k standardům 21. století, jako je internet a digitalizace zdravotních informací.

Soutěž ORDINACE ROKU má 2 kola.

V prvním kole pacienti nominují ordinace na základě konkrétního dotazníku. Do soutěže lze nominovat pouze ordinaci, která používá určitý informační standard.

Otázky nominačního dotazníku jsou postavené především technologicky a informačně. Určitě s nimi nebudete mít, jako pacient, nejmenší problém.

Potřebujeme Vás, jako pacienta. Na Vašich zkušenostech a názorech záleží. Neváhejte a nominujte svojí oblíbenou ordinaci a zapojte se do soutěže o skvělé ceny. Vyplněný dotazník prověříme a zavoláme do ordinace pro kontrolu dat. Pokud budou informace správné, bude ordinace nominována.

Druhé kolo je založeno na hlasování nominovaných ordinací a rozsáhlém a podrobně seřazeném seznamu. Podívejte se na harmonogram soutěže. Pokud se zapojíte i do soutěže o ceny pro pacienty, dostanete na začátku druhého kola informační email.