Ceny

Můžete vyhrát
VIZIT – online moderní systém pro Vaše ordinace

Ambulantní informační systém

Systém VIZIT je komplexní online aplikace pro chod Vaší ordinace či jiných zdravotních zařízení bez nutnosti instalace. Vytvořili jsme VIZIT tak, aby bylo pro Vás jednoduché vykonávat veškeré administrativní úkony a mohli se tak soustředit primárně na Vašeho pacienta.

Smart Booking

Vyřešte objednávání pacientů pomocí modulu Smart Booking. Najděte nejvhodnější termíny zadáním vhodných filtrů a zbavte se nutnosti listovat kalendářem. Automatizované procesy se postarají o upozornění pacienta, že se blíží termín objednávky.

Lékařská pošta

Modul umožňuje zabezpečenou komunikaci v rámci ordinace, tak i mezi jinými lékaři či pacienty. Posílejte zašifrované dokumenty svým pacientům i ostatním lékařům na jeden klik. Díky VIZIT Lékařské poště můžete odbavovat veškerou komunikaci z jednoho místa včetně e-mailů či datových zpráv.

Virtuální zdravotní recepce

Virtuální zdravotní recepce VIZIT představuje nejmodernější komunikační platformu pro komplexní komunikaci v rámci ordinace. Veškerou komunikaci naleznete přehledně roztříděnou podle svých pacientů na jednom místě včetně emailů, šifrovaných zpráv, datových schránek, telefonického volání a objednávek.