Výsledky hlasování Ordinace roku 2017

Podívejte se na oficiální výsledky 3. ročníku projektu Ordinace roku 2017. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme:)

 

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2017

ORDINACÍ ROKU 2017 JE…

MUDR. MICHAELA HUSTÁ (OČNÍ EU S.R.O.) 
S CELKOVÝM POČTEM 1 110 HLASŮ. (IČO: 28566131).

Gratulujeme!

2. MÍSTO V SOUTĚŽI ZÍSKALA ORDINACE MUDR. TOMÁŠ DOLEŽEL
(MUDR. DOLEŽEL TOMÁŠ S.R.O.), (IČ: 24225452)

3. MÍSTO V SOUTĚŽI ZÍSKALA ORDINACE OČNÍ KLINIKA PRAHA – DUOVIZE S.R.O.
(IČ: 28932889)

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH SAMOSTATNÝCH KATEGORIÍCH:

ALERGOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Poloniová (IČ: 70849692)

2. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Lenka Podolská (IČ: 75079101)

3. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Alena Sellnerová (IČ: 64679039), zároveň

3. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Latová (IČ: 48326186)

DENTÁLNÍ HYGIENA:

1. místo v kategorii Dentální hygiena získala ordinace MUDr. Helena Konupková (IČ: 62369661), zároveň

1. místo v kategorii Dentální hygiena získala ordinace DentSmile, s.r.o. (IČ: 28298217)

2. místo v kategorii Dentální hygiena získala ordinace MUDr. Michael Chmiel (IČ: 01542575)

3. místo v kategorii Dentální hygiena získala ordinace MUDr. Dagmar Petrmichlová (IČ: 49207091)

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Iveta Fremlová (IČ: 16070127)

2. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Milan Junášek s.r.o. (IČ: 1396978)

3. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Veronika Myjavcová (Kožní ambulance Chrudim s.r.o.) (IČ: 28857011)

DIABETOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Diabetologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Březina (IČ: 27233839)

2. místo soutěže v kategorii Diabetologická ordinace získala ordinace MUDr. Petr Michal (IČ: 72540231)

3. místo soutěže v kategorii Diabetologická ordinace získala ordinace MUDr. Emil Záhumenský (IČ: 49157892)

ENDOKRINOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Honková (IČ: 28656521)

2. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Svatava Fialová (ENDEA s.r.o.) (IČ: 02040310)

ORDINACE ESTETICKÉ A PLASTICKÉ CHIRURGIE:

1. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Martin Skála (OB CARE, s.r.o.) (IČ: 28953568)

2. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Michal Sviták (IČ: 72052813)

3. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace MUDr. Petr Čerbák CSc. (IČ: 65760719), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Ordinace estetické a plastické chirurgie získala ordinace doc. MUDr. Jan Válka (IČ: 60554983)

GASTROENTEROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace MUDr. Natália Szitányi (IČ: 75063247)

2. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace MUDr. Vladimír Compeľ (IČ: 67163475)

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Monika Roubalová (IČ: 22799630)

2. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Vít Mairich (Vivegyn s.r.o.) (IČ: 05836409)

3. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Evžen Pokorný (IČ: 71243275)

CHIRURGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Jan Kropáček (Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.) (IČ: 01911732)

2. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal (IČ: 60803380)

3. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Jan Svatek (CHIRURGIE Svatek s.r.o.) (IČ: 29158834)

INTERNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 02816580)

2. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace MUDr. Mgr. Miroslav Beňo (IČ: 65766296)

3. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace MUDr. Jan Neugebauer (IČ: 71181601)

KARDIOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Píšová (Kardio-Píšová, s.r.o.) (IČ: 28823699)

2. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Vratislav Říha (Kardiologie – Ústí nad Labem s. r. o.) (IČ: 03207609)

3. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Soňa Zajíčková (IČ: 28822749)

LOGOPEDICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala Mgr. Jaroslava Uhlíková (IČ: 43334229)

NEUROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Magdaléna Hlavačková (IČ: 72069830)

2. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Kovářová (IČ: 72078766)

3. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Stanislav Severa (IČ: 70970939)

OČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace MUDr. Michaela Hustá (OČNÍ EU s.r.o.) (IČ: 28566131)

2. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace Duovize s.r.o., Oční klinika Praha (IČ: 28932889)

3. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace NeoVize s.r.o. Oční klinika Brno (IČ: 28235029)

ORL ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Věra Pokorná (IČ: 64005089)

2. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Božena Kučerová, s.r.o. (IČ: 3785220)

3. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Zuzana Vlková (IČ: 18724591)

ORTOPEDICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Petr Šizling (IČ: 72636084)

2. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Eduard Šťastný, Ph.D. (ORTOPEDIE ŠŤASTNÝ s.r.o.) (IČ: 01391003)

3. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Mgr. Monika Frydrychová (IČ: 72557281), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. (IČ: 48900362)

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DĚTI A DOROST:

1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Květoslava Kacířová, (IČ: 02112787)

2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Vendula Juklová (IČ: 04802861)

3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Hana Pudilová (IČ: 72062525)

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ:

1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel (MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.) (IČ: 24225452)

2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Pavel Strejc (IČ: 01799169)

3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Radka Majerová (IČ: 01464981)

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Andrea Wolna (IČ: 72050985)

2. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Novosadová s.r.o. (IČ: 01980912)

3. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Markéta Šindelářová (IČ: 91215002), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Zdenka Frátriková (IČ: 02414139)

PSYCHOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Psychologická ordinace získala ordinace PhDr. Magda Gubová (IČ: 47948582)

REHABILITAČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. (IČ: 04285522)

2. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o. (IČ: 24222101)

3. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace MUDr. Dana Mikulčáková (IČ: 03566838)

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. MDDr. Martin Hroza (IČ: 73843369)

2. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MDDr. Petr Sládek (IČ: 03647188)

3. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MDDr. Dalibor Korčák (DaliDENT s.r.o.) (IČ: 1703005), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Václav Dušek (VM-dent s.r.o.) (IČ: 24191523)

UROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace UroKlinikum s.r.o. (IČ: 24691321)

2. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Klečka, Ph.D (RESEARCH SITE s.r.o.) (IČ: 28010221)

3. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Stanislav Polák (IČ: 02891450)

OSTATNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace získala ordinace MUDr. Tereza Šmrhová – Kovács (IČ: 47269171)

2. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace získala ordinace MUDr. Angelika Lapčíková (iMedica s.r.o.) (IČ: 29294665)

3. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Blechta (IČ: 72544465)

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH SAMOSTATNÝCH KATEGORIÍCH:

(HLAVNÍ MĚSTO) PRAHA

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Praha získala ordinace Duovize s.r.o., Oční klinika Praha (IČ: 28932889)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Praha získala ordinace GEMINI oční klinika a.s. – Oční klinika Praha – Krč (IČ: 26906295)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Praha získala ordinace UroKlinikum s.r.o. (IČ: 24691321)

JIHOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Pavel Strejc (IČ: 01799169)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Dalibor Hlavatý (IČ: 65028449)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Tereza Šmrhová – Kovács (IČ: 47269171)

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihomoravský získala ordinace NeoVize s.r.o. Oční klinika Brno (IČ: 28235029)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. MDDr. Martin Hroza (IČ: 73843369)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Miroslava Neduchalová, s.r.o. (IČ: 29362652)

KARLOVARSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Jan Kropáček (Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.) (IČ: 01911732)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Ján Hlivák (SOKOLOVSKÝ PEDIATR s.r.o.) (IČ: 03737535)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Jan Svatek (CHIRURGIE Svatek s.r.o.) (IČ: 29158834)

KRAJ VYSOČINA

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Jiří Ordelt (IČ: 15060241)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Vysočina získala ordinace DentSmile, s.r.o. (IČ: 28298217)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Lubomír Michek (IČ: 46485074)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Miroslava Kloudová (IČ: 61214671)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Královéhradecký získala ordinace Mgr. Zuzana Štěrbová (IČ: 67443095)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Helena Gregorová (IČ: 47477385)

LIBERECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Vít Mairich (Vivegyn s.r.o.) (IČ: 05836409)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jana Siblíková (IČ: 02484561)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Olga Novenková Macharáčková s.r.o. (IČ: 03420779), zároveň

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová (IČ: 42134919)

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Michaela Hustá (OČNÍ EU s.r.o.) (IČ: 28566131)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Květoslava Kacířová (IČ: 02112787)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Martina Honková (IČ: 28656521)

OLOMOUCKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Olomoucký získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. (IČ: 04285522)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová (IČ: 29391032)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Lenka Červinková (IČ: 62908626), zároveň

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal (IČ: 60803380)

PARDUBICKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Pardubický získala ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 02816580)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Pardubický získala ordinace MUDr. Jana Trčková (IČ: 03608280), zároveň

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Pardubický získala ordinace MDDr. Petr Sládek (IČ: 03647188)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Pardubický získala ordinace MUDr. Hana Pudilová (IČ: 72062525)

PLZEŇSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Kamila Havlíčková (IČ: 48353922)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Irena Bijedičová (IČ: 03675840)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Olga Nikodemová (IČ: 72549033)

STŘEDOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel (MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.) (IČ: 24225452)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Jiří Březina – Metabolické centrum (IČ: 27233839)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Středočeský získala ordinace GEMINI oční klinika a.s. – Oční klinika Praha – Průhonice (IČ: 26906295)

ÚSTECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Monika Roubalová (IČ: 22799630)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Vendula Juklová (IČ: 04802861)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Evžen Pokorný (IČ: 71243275)

ZLÍNSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region – kraj Zlínský získala ordinace GEMINI oční klinika a.s. – Oční klinika Zlín (IČ: 26906295)

2. místo soutěže v kategorii region – kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Iva Lupačová (IČ: 65325516)

3. místo soutěže v kategorii region – kraj Zlínský získala ordinace Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková (IČ: 03566838)