Výsledky hlasování Ordinace roku 2021

Podívejte se na oficiální výsledky 7. ročníku projektu Ordinace roku 2021. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme:)

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE

ORDINACÍ ROKU 2021 JE…

MUDr. Jaroslav Pokorný
S celkovým počtem 1678 hlasů. (IČ: 6010547) .

Gratulujeme!

2. místo v soutěži Pediatrie Poulovi, s.r.o.
(IČ: 10959629)

3. místo v soutěži MUDr. Tomáš Doležel
(IČ: 24225452)

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo v kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace GYNORD plus, s.r.o. IČ: 25866532

2. místo v kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. IČ: 27496724

3. místo v kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Monika Roubalová IČ: 22799630

CHIRURGICKÁ ORDINACE

1. místo v kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. IČ: 29158834

2. místo v kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Vladimír Halbich IČ: 1911732

3. místo v kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Václav Vraspír IČ: 29279356

OČNÍ ORDINACE

1. místo v kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Ludmila Říhová IČ: 6057730

2. místo v kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Zbyněk Popelka IČ: 27520676

3. místo v kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Katarína Jiráková IČ: 28807537

zároveň 3. místo v kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Ligocká Halina IČ: 29446406

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST

1. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace Pediatrie Poulovi, s.r.o. IČ: 10959629

2. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace MUDr. Jana Zamarská IČ: 29451272

3. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace MUDr. Milan Bušek IČ: 47442786

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ

1. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Jaroslav Pokorný IČ: 6010547

2. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel IČ: 24225452

3. místo v kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Lucie Furáková IČ: 09689176

REHABILITAČNÍ ORDINACE

1. místo v kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace Bc. Marek Cón IČ: 47281821

2. místo v kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace Bc. Jana Havlová IČ: 8362335

3. místo v kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace Mgr. Eva Procházková IČ: 3886034

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo v kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Pavel Novák IČ: 48704482

2. místo v kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MDDr. Jan Novák IČ: 3916898

3. místo v kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace Ortodoncie Pokorní, s.r.o. IČ: 29321026

UROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo v kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Jiří Frkal IČ: 27796345

2. místo v kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Jiří Klečka, Ph.D. IČ: 28010221

3. místo v kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Jaromír Čerešňák IČ: 29285437

zároveň 3. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace UroVize s.r.o. IČ: 4566599

zároveň 3. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace UroKlinikum s.r.o. IČ: 24691321

zároveň 3. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace Urobeauty s.r.o. IČ: 5817081

zároveň 3. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace Urologie MUDr. Koch s.r.o. IČ: 8273511

OSTATNÍ ORDINACE

1. místo v kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace PhDr. Eva Bauerová IČ: 8709114

2. místo v kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Zuzana Šedrlová IČ: 2816580

3. místo v kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace Mgr. Barbora Wenigová IČ: 29115973

4. místo v kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Václav Novotný IČ: 47699639

5. místo v kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace MUDr. Jaroslav Fähnrich IČ: 1810057

   

VÝHERCI SOUTĚŽE DLE REGIONŮ:

Hlavní město Praha

1. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace Bc. Marek Cón IČ: 47281821

2. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace DiaVize s.r.o. IČ: 06001271

3. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace MUDr. Ludmila Říhová IČ: 6057730

zároveň 3. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace MUDr. Vladimíra Břízová IČ: 72541920

zároveň 3. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace MUDr. Marcela Hudečková IČ: 3981878

zároveň 3. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace MUDr. Petra Slámová IČ: 60439467

Jihočeský kraj

1. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Jana Poloniová IČ: 70849692

2. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. František Souček IČ: 48209813

3. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Jiří Blechta IČ: 72544465

zároveň 3. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Ludmila Fialová IČ: 3047385

zároveň 3. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Marie Kučerová s.r.o. IČ: 3655113

zároveň 3. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Drahomíra Pilná IČ: 8598665

Jihomoravský kraj

1. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace Mgr. Yvona Lingová IČ: 61392995

2. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace MUDr. Zuzana Kuchařová IČ: 47886234

3. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace MUDr. Miroslava Pukowietzová IČ: 06766552

Karlovarský kraj

1. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace PhDr. Eva Bauerová IČ: 8709114

2. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. IČ: 29158834

3. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace Bc. Jana Havlová IČ: 8362335

Kraj Vysočina

1. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Jaroslav Pokorný IČ: 6010547

2. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Milan Bušek IČ: 47442786

3. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Jan Kozák IČ: 3737616

Královehradecký kraj

1. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. IČ: 27496724

2. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace MUDr. Martin Slovák IČ: 03321312

3. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace MUDr. Pavlína Páblová s.r.o. IČ: 03632440

Liberecký kraj

1. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace MUDr. Lucie Furáková IČ: 09689176

2. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace MUDr. Jana Siblíková IČ: 02484561

3. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace MUDr. Vít Mairich IČ: 5836409

Moravskoslezský kraj

1. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace MUDr. Jana Zamarská IČ: 29451272

2. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace CorMedico s.r.o. IČ: 9109838

3. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace MUDr. Monika Šiková IČ: 8292337

Olomoucký kraj

1. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Alena Kořínková IČ: 2484463

2. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Miluše Ondrášková IČ: 47654074

zároveň 2. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Marek Kocvrlich IČ: 44416899

3. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Dana Lucká IČ:28655010

zároveň 3. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová IČ:29391032

Pardubický kraj

1. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Zuzana Šedrlová IČ: 2816580

2. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Václav Brožka IČ: 28817567

3. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Daniela Šillerová IČ: 27551768

zároveň 3. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Drahoslava Lévová IČ: 64242129

Plzeňský kraj

1. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Jaroslav Fähnrich IČ: 01810057

zároveň 1. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Alena Šebková IČ: 64353206

2. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Lucie Šperlová IČ: 6537871

3. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Jana Šrutová IČ: 43317901

Středočeský kraj

1. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel IČ: 24225452

2. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Petra Šmelcová IČ: 09281517

3. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Pavel Novák IČ: 48704482

Ústecký kraj

1. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Monika Roubalová IČ: 22799630

2. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Iva Beranová IČ: 4871529

3. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Vendula Juklová IČ: 4802861

Zlínský kraj

1. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace Pediatrie Poulovi, s.r.o. IČ: 10959629

2. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Iva Matušáková IČ: 71196901

zároveň 2. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Hana Červenková IČ: 4143001

3. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Blanka Kudělková IČ: 46308202

zároveň 3. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Eva Kalabusová IČ: 3565726

partneri ordinace roku