Výsledky hlasování Ordinace roku 2020

Podívejte se na oficiální výsledky 5. ročníku projektu Ordinace roku 2020. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme:)

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2019

ORDINACÍ ROKU 2020 JE…

MUDr. Daria Poulová
S celkovým počtem 344 hlasů. (IČ: 48506478) .

Gratulujeme!

2. místo v soutěži MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
(IČ: 24225452)

3. místo v soutěži Oční klinika NeoVize Praha (do konce r. 2020 DuoVize)
(IČ: 28932889)

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

1. místov kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Monika Roubalová IČ: 22799630

2. místov kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace GYNORD plus, s.r.o. IČ: 25866532

3. místov kategorii GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace Gynekologie Přeštice - MUDr. Magda Vojtová IČ: 09934481

CHIRURGICKÁ ORDINACE

1. místov kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. IČ: 29158834

2. místov kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Krupka Vladimír - Cosmetic Clinic chirurgická ordinace IČ: 75215021

3. místov kategorii CHIRURGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Milan Černý s.r.o. - Chirurgie Uherské Hradiště IČ: 29309085

OČNÍ ORDINACE

1. místov kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace Oční klinika NeoVize Praha (do konce r. 2020 DuoVize) IČ: 28932889

2. místov kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace Oční klinika NeoVize Brno IČ: 28235029

3. místov kategorii OČNÍ ORDINACE získala ordinace Oční klinika NeoVize Český Těšín IČ: 29149878

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST

1. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace MUDr. Daria Poulová IČ: 48506478

2. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace MUDr. Jana Zamarská - BOKAMED TZ s.r.o. IČ: 29451272

3. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o. IČ: 28644689

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ

1. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. IČ: 24225452

2. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Dušan Zhoř IČ: 29269741

3. místov kategorii PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ získala ordinace MUDr. Martina Kubová Šedová IČ: 29320933

REHABILITAČNÍ ORDINACE

1. místov kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. IČ: 04285522

2. místov kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace Fyziomona s.r.o. IČ: 03886034

3. místov kategorii REHABILITAČNÍ ORDINACE získala ordinace Rehabilitace - Marcela Ottová s.r.o IČ: 02961423

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE

1. místov kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Helena Konupková IČ: 07006918

2. místov kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace VM-dent s.r.o. - MUDr. Václav Dušek IČ: 24191523

3. místov kategorii STOMATOLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Kamila Hirschfeldová IČ: 42803292

UROLOGICKÁ ORDINACE

1. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace UroKlinikum s.r.o. IČ: 24691321

2. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace UroVize s.r.o. IČ: 04566599

3. místov kategorii UROLOGICKÁ ORDINACE získala ordinace MUDr. Jiří Klečka, Ph.D. IČ: 28010221

OSTATNÍ ORDINACE

1. místov kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace DiaVize s.r.o. IČ: 06001271

2. místov kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. IČ: 27496724

3. místov kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace UroKlinikum s.r.o. IČ: 24691321

4. místov kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace Alergologie ŠKOPKOVÁ s.r.o. IČ: 28622057

5. místov kategorii OSTATNÍ ORDINACE získala ordinace Ing. Duda Vladimír, DiS. IČ: 68771665

   

VÝHERCI SOUTĚŽE DLE REGIONŮ:

Hlavní město Praha

1. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace Oční klinika NeoVize Praha (do konce r. 2020 DuoVize) IČ: 28932889

2. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace DiaVize s.r.o. IČ: 06001271

3. místo v kategorii Hlavní město Praha získala ordinace UroKlinikum s.r.o. IČ: 24691321

Jihočeský kraj

1. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace Praktik MM Kaplice,s.r.o. IČ: 01799169

2. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Jana Poloniová IČ: 70849692

2. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace MUDr. Hana Šedivá IČ: 06350216

3. místo v kategorii Jihočeský kraj získala ordinace Dětská ambulance Strakonice s. r. o. IČ: 03047385

Jihomoravský kraj

1. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace MUDr. Dušan Zhoř IČ: 29269741

2. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace MUDr. Kubová Šedová Martina IČ: 29320933

3. místo v kategorii Jihomoravský kraj získala ordinace MUDr. Miroslava Pukowietzová IČ: 06766552

Karlovarský kraj

1. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace MUDr. Lenka Kopecká - MEDKOP S.R.O. IČ: 29114870

2. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace MUDr. Sylva Holíková IČ: 47696672

3. místo v kategorii Karlovarský kraj získala ordinace MUDr. František Uhlík IČ: 44645384

Kraj Vysočina

1. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace Dětská ambulance Třebíč s.r.o. IČ: 03737616

2. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Jaroslav Nejedlý IČ: 28852052

3. místo v kategorii Kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Eva Langová IČ: 47366940

Královehradecký kraj

1. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. IČ: 27496724

2. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace MUDr. Martin Slovák IČ: 03321312

2. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace MUDr. Štefan Hrunka IČ: 49332741

3. místo v kategorii Královehradecký kraj získala ordinace MUDr. Věra Pokorná IČ: 48612651

Liberecký kraj

1. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace MUDr. Jana Siblíková IČ: 02484561

2. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová IČ: 42134919

3. místo v kategorii Liberecký kraj získala ordinace Rodinný praktický lékař, s.r.o. IČ: 04646673

Moravskoslezský kraj

1. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace Oční klinika NeoVize Brno IČ: 28235029

2. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace MUDr. Jana Zamarská - BOKAMED TZ s.r.o. IČ: 29451272

3. místo v kategorii Moravskoslezský kraj získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o. IČ: 28644689

Olomoucký kraj

1. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. IČ: 04285522

2. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Alena Kořínková IČ: 02484463

3. místo v kategorii Olomoucký kraj získala ordinace MUDr. Miluše Ondrášková IČ: 47654074

Pardubický kraj

1. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Jana Trčková IČ: 03608280

2. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MUDr. Petr Choleva IČ: 60339471

3. místo v kategorii Pardubický kraj získala ordinace MDDr. Petr Sládek IČ: 03647188

Plzeňský kraj

1. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Irena Bijedičová IČ: 03675840

2. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Jana Šrutová IČ: 43317901

2. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Magda Vojtová IČ: 09934481

3. místo v kategorii Plzeňský kraj získala ordinace MUDr. Michal Sviták IČ: 01769618

Středočeský kraj

1. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. IČ: 24225452

2. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Jan Neugebauer IČ: 71181601

3. místo v kategorii Středočeský kraj získala ordinace MUDr. Ivana Hranostýlová - Jehla s.r.o. IČ: 24195596

Ústecký kraj

1. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Monika Roubalová IČ: 22799630

2. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Petr Tamler s.r.o. IČ: 03828531

3. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. KRÁLOVÁ - VÁŠ LÉKAŘ, s.r.o. IČ: 01409506

3. místo v kategorii Ústecký kraj získala ordinace MUDr. Iva Beranová IČ: 04871529

Zlínský kraj

1. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Daria Poulová IČ: 48506478

2. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace MUDr. Helena Filová IČ: 28274903

3. místo v kategorii Zlínský kraj získala ordinace Ing. Duda Vladimír, DiS. IČ: 68771665

partneri ordinace roku