Výsledky hlasování Ordinace roku 2019

Podívejte se na oficiální výsledky 5. ročníku projektu Ordinace roku 2019. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme:)

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2019

ORDINACÍ ROKU 2019 JE…

NeoVize s.r.o. Brno
S celkovým počtem 344 hlasů. (IČ: 28235029) .

Gratulujeme!

2. místo v soutěži MUDr. Josef Melník
(IČ: 7134410)

3. místo v soutěži Duovize s.r.o.
(IČ: 28932889)

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Vít Mairich - Vivegyn s.r.o. (IČ: 5836409)

2. místo v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Eva Kořenková - Astreum s.r.o. (IČ: 24134651), zároveň

3. místo v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Monika Roubalová - LOUGYN s.r.o.(IČ: 22799630)

¬

CHIRURGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Chirurgické ordinace získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal(IČ: 60803380)

2. místo soutěže v kategorii Chirurgické ordinace získala ordinace MUDr. Jan Kropáček - Chirurgie Galenia Cheb s.r.o. (IČ: 1911732)

3. místo soutěže v kategorii Chirurgické ordinace získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. (IČ: 29158834)

OČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace NeoVize s.r.o. Brno(IČ: 28235029)

2. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace Duovize s.r.o.(IČ: 28932889)

3. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace Oční centrum Praha, a.s. (IČ: 26169231)

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST:

1. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Jana Zamarská - BOKAMED TZ s.r.o.(IČ: 71344107134410)

2. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Helena Filová - ACETABULUM, s.r.o.(IČ: 29391032)

3. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Petra Vomočilová Jahodová(IČ: 24225452)

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ:

1. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro dospělé získala ordinace MUDr. Josef Melník(IČ: 29451272)

2. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová - AMIMED s.r.o. (IČ: 28274903)

3. místo soutěže v kategorii Praktický lékař pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.(IČ: 6678726)

REHABILITAČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace ReFit Clinic s.r.o.(IČ: 4285522)

2. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace FYZIOklinika s.r.o.(IČ: 24222101)

3. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace Ing. Duda Vladimír, DiS.(IČ: 68771665)

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Helena Konupková - Profismile plus s.r.o.(IČ: 7006918), zároveň

1. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Václav Dušek - VM-dent s.r.o.(IČ: 24191523)

2. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Jan Alt, MUDr. Eva Altová - A +A Dent s.r.o.(IČ: 24311791)

3. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Martin Pačka - Profismile plus s.r.o. (IČ: 29373841)

UROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace UroKlinikum s.r.o. (IČ: 24691321)

2. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace UroVize s.r.o. (IČ: 4566599)

3. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Klečka, Ph.D - RESEARCH SITE s.r.o. (IČ: 28010221)

OSTATNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace sa umístila ordinace Alergologie ŠKOPKOVÁ s.r.o. (IČ: 28622057)

2. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace sa umístila ordinace DiaVize s.r.o. (IČ: 6001271)

3. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace sa umístila ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 2816580)

4. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace sa umístila ordinace GI-MEDICA s.r.o. (IČ: 3348300)

5. místo soutěže v kategorii Ostatní ordinace sa umístila ordinace MUDr. Petr Šizling - BE BACK s.r.o. (IČ: 4394003)

   

VÝHERCI SOUTĚŽE DLE REGIONŮ:

(HLAVNÍ MĚSTO) PRAHA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Duovize s.r.o. (IČ: 28932889)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Oční centrum Praha, a.s.(IČ: 26169231)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace UroKlinikum s.r.o.(IČ: 24691321)

JIHOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace Praktik MM Kaplice,s.r.o. (IČ: 1799169)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Dagmar Paťhová (IČ: 48199109), zároveň

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Marie Kučerová s.r.o.(IČ: 3655113)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Anežka Veselá (IČ: 46630481)

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Martina Kubová - Šedová (MK PRAKTIK Břeclav s.r.o. ) (IČ: 29320933)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Miroslava Pukowietzová (IČ: 6766552)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Daniela Fialová - Ganesha Medical, s.r.o. (IČ: 29375738)

KARLOVARSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Silvia Šuba (IČ: 3555241)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Jan Kropáček - Chirurgie Galenia Cheb s.r.o. (IČ: 1911732)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. (IČ: 29158834)

KRAJ VYSOČINA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Josef Melník (IČ: 07134410)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Zdeňka Janoušková (IČ: 75081547)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Eva Langová (IČ: 47366940)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. (IČ: 27496724)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Martin Slovák (VAMMED s.r.o.) (IČ: 03321312)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Zuzana Dědková - Praktický lékař Hořiněves s.r.o. (IČ: 3278590)

LIBERECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace Vít Mairich (Vivegyn s.r.o.) (IČ: 5836409)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jana Siblíková (IČ: 5591520)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová (IČ: 42134919)

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Jana Zamarská (BOKAMED TZ s.r.o.) (IČ: 29451272)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace Alergologie ŠKOPKOVÁ s.r.o. (IČ: 28622057)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace GI-MEDICA s.r.o. (IČ: 3348300)

OLOMOUCKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová - AMIMED s.r.o. (IČ: 29391032)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. (IČ: 4285522)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal (IČ: 60803380)

PARDUBICKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 02816580)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace MUDr. Jakub Seidl (IČ: 6190022)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace MDDr. Petr Sládek (IČ: 3647188)

PLZEŇSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Alena Šebková (IČ: 64353206)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Irena Bijedičová (IČ: 3675840), zároveň

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Lucie Šperlová (IČ: 6537871)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Alena Špidlenová - Dětské lékařství Dobřany s.r.o. (IČ: 3635431), zároveň

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Kamila Havlíčková (IČ: 48353922)

STŘEDOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel (IČ: 24225452)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Kateřina Píchová - JK pediatr s.r.o. (IČ: 61389544)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Jaroslava Dáňová (IČ: 71232478), zároveň

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Markéta Nováková (IČ: 61389544)

ÚSTECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Monika Roubalová (LOUGYN s.r.o.) (IČ: 22799630)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Petr Šizling (BE BACK s.r.o.) (IČ: 4394003)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Iva Beranová (IČ: 4871529)

ZLÍNSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Helena Filová - ACETABULUM, s.r.o. (IČ: 28274903)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Petra Vomočilová Jahodová (IČ: 6678726)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Eva Nečasová (IČ: 46308466)

Generální partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři

Partneři soutěže

Podpořili soutěž

Spolupracujeme