Výsledky hlasování Ordinace roku 2018

Podívejte se na oficiální výsledky 4. ročníku projektu Ordinace roku 2018. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme:)

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY SOUTĚŽE ORDINACE ROKU 2018

ORDINACÍ ROKU 2018 JE…

ordinace MUDr. Tomáše Doležela
S celkovým počtem 708 hlasů. (IČ: 24225452) .

Gratulujeme!

2. místo v soutěži SANODERM Praha s.r.o.
(IČ: 24142760)

3. místo v soutěži ordinace MUDr. Jana Zamarská
(IČ: 29451272)

ALERGOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Olga Škopková (Alergologie ŠKOPKOVÁ s.r.o.) (IČ: 28622057)

2. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Váňa (IČ: 75054850), zároveň

2. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace doc. MUDr. Jiřina Chládková Ph.D. (IČ: 73579076)

3. místo v kategorii Alergologická ordinace získala ordinace MUDr. Alena Sellnerová (IČ: 64679039)

¬

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace SANODERM Praha s.r.o. (IČ: 24142760)

2. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Iveta Fremlová (IČ: 16070127)

3. místo soutěže v kategorii Dermatologická ordinace získala ordinace MUDr. Milan Junášek (IČ: 01396978)

ENDOKRINOLOGICKÁ A DIABETOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Endokrinologická a diabetologická ordinace získala ordinace DiaVize s.r.o. (IČ: 06001271)

2. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Marta Masárová (LITENDO s.r.o.) (IČ: 22774041)

3. místo soutěže v kategorii Endokrinologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Honková (MEDICA IBERIA s.r.o. ) (IČ: 28656521)

GASTROENTEROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace GI-MEDICA s.r.o. (IČ: 03348300)

2. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace MUDr. Vladimír Compeľ (IČ: 67163475)

3. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace MUDr. Blanka Sedláčková (IČ: 63806142), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Gastroenterologická ordinace získala ordinace MUDr. Dalibor Šperl (Gastroporadna s.r.o.) (IČ: 04450361)

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Monika Roubalová (LOUGYN s.r.o.) (IČ: 22799630)

2. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. (IČ: 27496724)

3. místo soutěže v kategorii Gynekologická ordinace získala ordinace MUDr. Sylva Piegzová (IČ: 05911672)

CHIRURGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Jan Svatek (CHIRURGIE Svatek s.r.o.) (IČ: 29158834)

2. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal (IČ: 60803380)

3. místo soutěže v kategorii Chirurgická ordinace získala ordinace MUDr. Jan Kropáček (Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.) (IČ: 01911732)

INTERNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 02816580)

2. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace Angiologická ambulance s.r.o. (IČ: 01974505)

3. místo soutěže v kategorii Interní ordinace získala ordinace MUDr. Angelika Lapčíková (iMedica s.r.o.) (IČ: 29294665)

KARDIOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Píšová (Kardio-Píšová, s.r.o.) (IČ: 28823699)

2. místo soutěže v kategorii Kardiologická ordinace získala ordinace MUDr. Soňa Zajíčková (Kardiologie Jičín s.r.o.) (IČ: 28822749)

LOGOPEDICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala ordinace Mgr. Jaroslava Uhlíková (IČ: 43334229)

2. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala ordinace Mgr. Jitka Hodicová (IČ: 72539097)

3. místo soutěže v kategorii Logopedická ordinace získala ordinace Mgr. Žaneta Wirthová (IČ: 75156083)

NEUROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Martina Kovářová (IČ: 72078766)

2. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Jana Siblíková (SIMEDA s.r.o.) (IČ: 02484561)

3. místo soutěže v kategorii Neurologická ordinace získala ordinace MUDr. Dagmar Kubová (Neurologie Kubová s.r.o.) (IČ: 02085143)

OČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace NeoVize s.r.o. (IČ: 28235029)

2. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace Duovize s.r.o. (IČ: 28932889)

3. místo soutěže v kategorii Oční ordinace získala ordinace Oční centrum Praha, a.s. (IČ: 26169231)

ORL ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Věra Pokorná (IČ: 64005089)

2. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Eva Holodnioková (ORL Barrandov s.r.o.) (IČ: 02047560)

3. místo soutěže v kategorii ORL ordinace získala ordinace MUDr. Marcela Vykydalová (Foniatrie a ORL, Marvymed s.r.o.) (IČ: 26860074)

ORTOPEDICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Petr Šizling (BE BACK s.r.o.) (IČ: 04394003)

2. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Eduard Šťastný, Ph.D. (ORTOPEDIE ŠŤASTNÝ s.r.o.) (IČ: 01391003)

3. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace doc. MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D. (IČ: 48900362), zároveň

3. místo soutěže v kategorii Ortopedická ordinace získala ordinace MUDr. Ivana Dostálová (IČ: 70982414)

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DĚTI A DOROST:

1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Jana Zamarská (BOKAMED TZ s.r.o.) (IČ: 29451272)

2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová (IČ: 42134919)

3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost získala ordinace MUDr. Irena Bijedičová (MUDr. Irena Bijedičová, praktický lékař pro děti a dorost, s.r.o.) (IČ: 03675840)

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ:

1. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel (MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.) (IČ: 24225452)

2. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Josef Melník (IČ: 07134410)

3. místo soutěže v kategorii Ordinace praktického lékaře pro dospělé získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová (AMIMED s.r.o.) (IČ: 01464981)

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Andrea Wolna (ANDREA WOLNA) (IČ: 72050985)

2. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Zdenka Frátriková (MUDr. Frátriková psychiatrie s.r.o.) (IČ: 02414139)

3. místo soutěže v kategorii Psychiatrická ordinace získala ordinace MUDr. Marie Ošťádalová (MUDr. Marie Ošťádalová s.r.o.) (IČ: 03464903)

REHABILITAČNÍ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. (IČ: 04285522)

2. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace MUDr. Vít Mairich (REGYN s.r.o.) (IČ: 03222381)

3. místo soutěže v kategorii Rehabilitační ordinace získala ordinace FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o. (IČ: 24222101)

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Václav Dušek (VM-dent s.r.o.) (IČ: 24191523)

2. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Ondřej Križan (DentSmile, s.r.o.) (IČ: 28298217)

3. místo soutěže v kategorii Stomatologická ordinace získala ordinace MUDr. Helena Konupková (IČ: 62369661)

UROLOGICKÁ ORDINACE:

1. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace UroKlinikum s.r.o. (IČ: 24691321)

2. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace UroVize s.r.o. (IČ: 04566599)

3. místo soutěže v kategorii Urologická ordinace získala ordinace MUDr. Jiří Klečka, Ph.D (RESEARCH SITE s.r.o.) (IČ: 28010221)

VÝHERCI SOUTĚŽE DLE REGIONŮ:

(HLAVNÍ MĚSTO) PRAHA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace SANODERM Praha s.r.o. (IČ: 24142760)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Duovize s.r.o. (IČ: 28932889)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala ordinace Oční centrum Praha, a.s. (IČ: 26169231)

JIHOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Jitka Borošová (DĚTSKÝ LÉKAŘ - Erbenova, s.r.o.) (IČ: 28148657)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Dagmar Paťhová (IČ: 48199109)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Yvetta Fialová (IČ: 46632336), zároveň

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala ordinace MUDr. Ludmila Leitgebová (IČ: 46641092)

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Martina Kubová - Šedová (MK PRAKTIK Břeclav s.r.o. ) (IČ: 29320933)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Dušan Zhoř (VPL Kyjov s.r.o.) (IČ: 29269741)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala ordinace MUDr. Petr Tomandl (IČ: 04494474)

KARLOVARSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Jan Svatek (CHIRURGIE Svatek s.r.o.) (IČ: 29158834)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Jan Kropáček (Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.) (IČ: 01911732)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala ordinace MUDr. Silvia Šuba (IČ: 03555241)

KRAJ VYSOČINA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Josef Melník (IČ: 07134410)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Ondřej Križan (DentSmile, s.r.o.) (IČ: 28298217)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala ordinace MUDr. Milan Bušek (IČ: 47442786)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace ARLETA IVF, s.r.o. (IČ: 27496724)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Martin Slovák (VAMMED s.r.o.) (IČ: 03321312)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Královéhradecký získala ordinace MUDr. Helena Gregorová (IČ: 47477385)

LIBERECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace Vít Mairich (REGYN s.r.o.) (IČ: 03222381)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Lucie Furáková (IČ: 05591520)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala ordinace MUDr. Jiřina Alšová (IČ: 42134919)

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace MUDr. Jana Zamarská (BOKAMED TZ s.r.o.) (IČ: 29451272)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace NeoVize s.r.o. (IČ: 28235029)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala ordinace GI-MEDICA s.r.o. (IČ: 03348300)

OLOMOUCKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace ReFit Clinic s.r.o. (IČ: 04285522)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Andrea Adamcová (AMIMED s.r.o.) (IČ: 29391032)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala ordinace MUDr. Vladimír Hrabal (IČ: 60803380)

PARDUBICKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace ORDINACE PLINT s.r.o. (IČ: 02816580)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace MUDr. Jana Trčková (SALUS-PRAKTIK, s.r.o.) (IČ: 03608280)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala ordinace MUDr. Jana Slezáčková (IČ: 60072113)

PLZEŇSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Irena Bijedičová (IČ: 03675840)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Jana Latová (IČ: 48326186)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala ordinace MUDr. Alena Šebková (IČ: 64353206)

STŘEDOČESKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Tomáš Doležel (MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.) (IČ: 24225452)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Markéta Nováková (IČ: 61389544)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala ordinace MUDr. Lenka Horálková (Pediatrická ambulance Na zámku s. r. o.) (IČ: 24201049)

ÚSTECKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Monika Roubalová (LOUGYN s.r.o.) (IČ: 22799630)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Petr Šizling (BE BACK s.r.o.) (IČ: 04394003)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala ordinace MUDr. Martina Kovářová (IČ: 72078766)

ZLÍNSKÝ KRAJ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Roman Šoc (IČ: 72546336)

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Blanka Kudělková (IČ: 46308202)

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala ordinace MUDr. Daria Poulová (IČ: 48506478)

Generální partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři

Partneři soutěže

Podpořili soutěž

Spolupracujeme