Pouze zdravá pleť je krásná

Péče o pokožku je důležitou součástí péče o naše zdraví bez ohledu na to, jaký typ pokožky máme. Zdravá pokožka má již od dětství mírně kyselé pH (kolem 5,5), které podporuje tvorbu jejího ochranného pláště. Ten je zásadní jako bariéra před nepříznivými vlivy patogenních organismů.

Pokud dojde k narušení tohoto pláště, například používáním nevhodných mycích prostředků nebo příliš častým mytím, pH pokožky se začne přibližovat k neutrálnímu, které je ale ideálním prostředím pro množení bakterií. Právě proto má kosmetika pH 5,5, čímž její používání podporuje zachování zdravého pH pokožky a tím pádem je vhodná i pro osoby se speciálními potřebami v péči o pokožku.

V portfoliu značky Sebamed naleznete produkty vyvinuté k uspokojení potřeb všech zákazníků. Kromě základní řady k péči o citlivou pleť, která zahrnuje výrobky určené k hydrataci pokožky, mytí a péči o vlasy, nabízí Sebamed i speciální řadu kosmetiky pro muže. Dále tato německá značka vyvinula deodoranty, ve formě spreje i roll onu, které neobsahují hliníkové soli a díky pH 5,5 zabraňují množení baterií, které jsou zodpovědné za zápach potu. Základní řada produktů je vhodná pro citlivou pokožku, ale jelikož Sebamed myslí i na všechny, které trápí konkrétní kožní problémy přináší i řadu na problematickou pokožku Clear Face, produkty Anti-age účinně bojující proti vráskám a dvě řady na suchou pokožku: Anti Dry a Urea.

Sebamed zůstává věrný svému mottu „pouze zdravá pleť je krásná“ a neslevuje z kvality svých výrobků. Pokud chceme mít zdravou pokožku, nemusí nás péče o ni stát mnoho času, stačí jen zvolit vhodné produkty a věnovat své pleti několik minut denně navíc.

Více se dozvíte na www.markdistri.cz.

Značku Sebamed zakoupíte v drogériích, lékárnách a na e-shopu www.kupkosmetiku.cz

partneri ordinace roku