Informace o uplynulém ročníku 2015
CELKOVÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE

ORDINACÍ ROKU 2015 se stala:

Ordinace MUDr. Miloslava Micheka,
Poliklinika Kaplice, Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice

2. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
, 1. máje 99, 28901 Dymokury

3. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Roman Kerekeš, Kardio-Vinohradská s.r.o.
, Vinohradská 1513/176, 130 00 Praha


VÝHERCI SOUTĚŽE PODLE REGIONŮ

KRAJ PRAHA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

ordinace MUDr. Roman Kerekeš, Kardio Vinohradská s.r.o.
Vinohradská 1513/176, 130 00 Praha

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

ordinace MUDr. Gabriela Mazurová
Kosmická 537/2,149 00 Praha

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

ordinace MUDr. MEDISTRA, s.r.o.
Krupská 28,100 00 Praha

KRAJ STŘEDNÍ ČECHY

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
1. máje 99, 28901 Dymokury

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Helena Potančoková
Lidická 1715, 25801 Vlašim

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Jiří Březina- Metabolické centrum
Nemocniční 487, 276 01 Mělník

KRAJ JIHOČESKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Miloslav Michek, Poliklinika Kaplice,
Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Yvetta Fialová
Rašínova 152/12, 392 01 Soběslav II

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Yvona Kotroušová
V Podzámčí 182, 38801 Blatná

KRAJ JIHOMORAVSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace MUDr. Andrea Chytilová
Hroznová Lhota 68, 696 63 Hroznová Lhota

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace MUDr. Barbora Mádrová
Zámecká 150/8, 664 61 Troubsko

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace MUDr. Martina Ježková s.r.o.
Horní Valy 13, 695 01 Hodonín

KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Zuzana Petrtýlová
Preslova 449, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Alice Rottová
Jiráskova 1389, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Lucie Chaloupková
Husova 37/29a, 500 08 Hradec Králové

KRAJ LIBERECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Jiřina Alšová
Hanychovská 549/28, 460 07 Liberec III

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Jana Siblíková
Mánesova 1322/7, 470 01 Česká Lípa

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Jana Nováková s.r.o., PL pro děti a dorost
Ještědská 61/636, 460 07 Liberec

KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace GODMED CZ s.r.o.
Hrabinská 2074/50d, 737 01 Český Těšín

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace MUDr. Sylva Piegzová
Zámecká 108, 733 01 Karviná

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace MUDr. Petr Vlk
Sladovnická 135/13, 792 01 Bruntál

KRAJ OLOMOUCKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

ordinace MUDr. Iveta Fremlová, 1.
Máje 788/7, 784 01 Litovel

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

ordinace MUDr. Alena Kořínková
Charkovská 1066/8, 772 00 Olomouc

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

ordinace MUDr. Andrea Adamcová
Náklo 59, 783 32 Náklo

KRAJ PARDUBICKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace MUDr. Jan Jung
Jiřího z Poděbrad 99, 566 01 Vysoké Mýto

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace MUDr. Jakub Seidl
Boženy Němcové 349, 539 73 Skuteč

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace MUDr. Petr Víšek
J. E. Purkyně 916, 570 01 Litomyšl

KRAJ PLZEŇSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace MUDr. Michal Sviták
Alej Svobody 923/80, 323 00 Plzeň

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace MUDr. Alena Šebková
Strážnická 36, 323 00 Plzeň

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace MUDr. Olga Nikodemov
Náměstí Svobody 2, 342 01 Sušice

KRAJ ÚSTECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace MUDr. Monika Roubalová
Pod Nemocnicí 2503, 440 01 Louny

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace MUDr. Evžen Pokorný
Sadová 528, 431 51 Klášterec nad Ohří

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace MUDr. Pavel Lisický
tř. Budovatelů 1395/23, 434 01 Most

KRAJ VYSOČINA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Milan Bušek
Budišov 356, 675 03 Budišov

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Helena Mašková
Náměstí Republiky 63, 591 01 Žďár nad Sázavou

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Miloslava Přibylová
Horní 90, 394 64 Počátky

KRAJ ZLÍNSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

ordinace Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o.
Dolní 1568, 768 61 Bystřice pod Hostýnem

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

ordinace MUDr. Blanka Kudělková
Zahradní 642, 763 02 Zlín

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

ordinace MUDr. Miroslava Strnadová
Brumov-Bylnice 1189, 763 31 Brumov

KRAJ KARLOVARSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.
26. dubna 9, 350 02 Cheb

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace MUDr. Jan Svatek
Valdštejnova 20, 350 02 Cheb

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace NEUROLOGIE SOKOLOV s.r.o.
Josefa Kajetána Tyla 1568, 356 01 Sokolov

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH SAMOSTATNÝCH KATEGORIÍ:

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DĚTI A DOROST

1. místo

MUDr. Helena Potančoková
Lidická 1715, 258 01 Vlašim

2. místo

MUDr. Yvetta Fialová
Rašínova 152/12, 392 01 Soběslav II

3. místo

MUDr. Jan Jung
Jiřího z Poděbrad 99, 566 01 Vysoké Mýto

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ

1. místo

MUDr. Miloslav Michek
Poliklinika Kaplice, Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice

2. místo

MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
1. máje 99, 289 01 Dymokury

3. místo

MUDr. Gabriela Mazurová
Kosmická 537/2,149 00 Praha

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Ondřej Križan
Martinské náměstí 149/3, 674 01 Třebíč

2. místo

MUDr. Michael Chmiel
Rokycanova 781/15, 779 00 Olomouc

3. místo

MUDr. Dagmar Petrmichlová
Měchurova 658, 339 01 Klatovy

ORDINACE DENTÁLNÍ HYGIENY

1. místo

MUDr. Marie Ponížilová
Puškinova 63, 682 01 Vyškov

2. místo

MUDr. Pavel Novák
K nemocnici 2814, 272 01 Kladno

3. místo

DiS. Pavla Hlavajčíková
Radomyšlská 211, 386 01 Strakonice

CHIRURGICKÁ ORDINACE

1. místo

Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.
26. dubna 9, 350 02 Cheb

2. místo

MUDr. Jan Svatek
Valdštejnova 20, 350 02 Cheb

3. místo

MUDr. Josef Balík
Čsl. armády 2043/31, 390 03 Tábor

NEUROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Martina Kovářová
Lipová 807/14, 434 01 Most

2. místo

MUDr. Dana Roubcová
Chittussiho 1001/9,710 00 Ostrava

3. místo

MUDr. Hana Boušková
Masarykova 31, 602 00 Brno

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Monika Roubalová
Pod Nemocnicí 2503, 440 01 Louny

2. místo

MUDr. Evžen Pokorný
Sadová 528, 431 51 Klášterec nad Ohří

3. místo

MUDr. Sylva Piegzová
Zámecká 108, 733 01 Karviná

UROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Stanislav Polák
Svatohavelská 266, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

2. místo

MUDr. Jarmila Savická
Klášterní 117/2, 460 01 Liberec

3. místo

MUDr. Ošťádalová Ivana
Jeronýmova 750, 500 02 Hradec Králové

REHABILITAČNÍ ORDINACE

1. místo

Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o.
Dolní 1568, 768 61 Bystřice pod Hostýnem

2. místo

MUDr. Karla Hladíková, MUDr. Dana Špatková
Půtova 201, 753 62 Potštát

3. místo

Fyzioterapie Mgr. Iveta Sedlářová
Zámecké náměstí 25, 738 01 Frýdek Místek

OČNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Katarína Jiráková s.r.o.
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice

2. místo

STENYMED s.r.o., MUDr. Hana Stenchlá
Žižkova 2379/54a, 734 01 Karviná

3. místo

Oční ambulance MUDr. Ligocká Halina s.r.o.
Masarykova 900, 735 14 Orlová

ORTOPEDICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Bedřich Helm
Koldinova 231/II, 339 01 Klatovy

2. místo

Neurologie a Ortopedie M M s.r.o.
Vojtěšská 237/26, 284 01 Kutná Hora

3. místo

MUDr. Martin Dzivjak
Beneše z Loun 185, 440 01 Louny

ORDINACE ESTETICKÉ A PLASTICKÉ CHIRURGIE

1. místo

MUDr. Michal Sviták
Alej Svobody 923/80, 323 00 Plzeň

2. místo

MUDr. Ludvík Zemánek - akupunktura, liposukce
Zdeňka Fibicha 2866, 434 01 Most

3. místo

MUDr. Hana Šípová Kožní ambulance
Polní 600, 735 14 Orlova

LOGOPEDICKÁ ORDINACE

1. místo

Mgr. Zdeňka Pešlová
Karla Šafáře 221/31, 370 05 České Budějovice

2. místo

Mgr. Jaroslava Uhlíková
Jana Žižky 730/2, 357 51 Kynšperk nad Ohří

3. místo

PaedDr. Jana Vobořilová, logopedie
Antonína Dvořáka 303, 511 01 Turnov

KARDIOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Roman Kerekeš, Kardio-Vinohradská s.r.o.
Vinohradská 1513/176, 130 00 Praha

2. místo

MUDr. Soňa Zajíčková
Butovská 592, 506 01 Jičín

3. místo

MUDr. Tomáš Velimský - Kardio Veli, s.r.o.
Písek, Chelčického 54, 39701 Písek

INTERNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Mgr. Miroslav Beňo
Viniční 235, 615 00 Brno

2. místo

MUDr. Jaroslav Mareš
5. května 245, 386 01 Strakonice

3. místo

iMedica s.r.o. MUDr. Angelika Lapčíková
Milady Horákové 28,602 00 Brno

GASTROENTEROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Věra Kubešová
1. máje 574/13, 767 01 Kroměříž

2. místo

Gastromedic s.r.o.
Národních hrdinů 183, 530 02 Pardubice

3. místo

MUDr. Ondřej Jelínek
Krejčího nábřeží 914/4, 339 01 Klatovy IV

ENDOKRINOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Martina Honková
Pekařská 7, 746 01 Opava

2. místo

MUDr. Marta Masárová
Liberecká 10, 412 01 Litoměřice

3. místo

MUDr. Hana Dostálová
Ponávka 2, 602 00 Brno

DIABETOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Jiří Březina - Metabolické centrum
Nemocniční 487, 276 01 Mělník

2. místo

MUDr. Vladimír Polák
Tyršova 1621/21, 741 01 Nový Jičín

3. místo

Medicon a.s., Michala Pelikánová
Antala Staška 80, 140 00 Praha

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Iveta Fremlová
1. Máje 788/7, 784 01 Litovel

2. místo

MUDr. Milan Crha
Morávka 177, 739 04 Morávka

3. místo

MUDr. Beáta Kubů
Bezděkovská 65, 386 01 Strakonice II

CÉVNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Pavel Šmíd, Dermato-flebologická ordinace
Řipská 1095/1, 101 00 Praha

PSYCHOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

Mgr. Vladimíra Ptašniková
Nám. Hrdinů 6, 794 01 Krnov

2. místo

Mgr. Květuše Kšírová
Na Stráni 2588, 272 01 Kladno

3. místo

Mgr. Náhlíková Adriana
Špidlenova 394, 513 01 Semily

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Andrea Bryčková
Havlíčkova 146, 508 01 Hořice

2. místo

MUDr. Markéta Dobrá
Hrabyně 202/3, 747 67 Hrabyně

3. místo

MUDr. Markéta Šindelářová
Lechowiczova 4, 702 00 Moravská Ostrava

OSTATNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Jiří Váňa
Opavská 48, 794 01 Krnov

2. místo

MUDr. Milena Fránková
Palackého 5, 110 00 Praha 1

3. místo

MUDr. Věra Pokorná
Teplická 371/72, 405 02 Děčín 4

VÝHERCI SOUTĚŽE PRO PACIENTY:

1. místo

Kateřiny Dytrychová
Tábor

2. místo

Marie Štastná
Praha

3. místo

Helena Hovorková
Soběslav

4. místo

Tomás Walter
Nymburk

Generální partneři

Hlavní partneři

Mediální partneři

Partneři soutěže

Podpořili soutěž

Spolupracujeme