Informace o uplynulém ročníku 2016
CELKOVÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE

ORDINACÍ ROKU 2016 se stala:

MUDr. Vícha Igor, Ph.D.
Frýdštejn s celkovým počtem 979 hlasů.

2. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o.
Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov

3. místo v soutěži získala ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
, 1. máje 99, 28901 Dymokury

OCENĚNÍ IN MEMORIAM

Udělujeme panu MUDr. Miloslavu Michkovi, vítězovi prvního ročníku soutěže ORDINACE ROKU 2015.


VÝHERCI SOUTĚŽE PODLE REGIONŮ

KRAJ PRAHA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

ordinace BENE VOBIS s.r.o., praktický lékař,
Kosmická 2/537, 14900 - Praha 11

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

Ordinace Kerner s.r.o., MUDr. Marek Kerner,
Ostrovského 253/3, 15000 - Praha 5

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Praha získala

ordinace MUDr. MEDISTRA, s.r.o.., MUDr. Tereza Galečková,
Krupská 28,100 00 Praha

KRAJ STŘEDNÍ ČECHY

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Doležel Tomáš s.r.o.
1. máje 99, 28901 Dymokury

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Jiří Březina- Metabolické centrum
Nemocniční 487, 276 01 Mělník

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Středočeský získala

ordinace MUDr. Helena Potančoková
Lidická 1715, 25801 Vlašim

KRAJ JIHOČESKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Doležalová Dana,
Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Šedivá Hana,
č.d. 54, 39175 - Malšice

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihočeský získala

ordinace MUDr. Compeĺ Vladimír,
Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice

KRAJ JIHOMORAVSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace MUDr. Martina Ježková s.r.o.
Horní Valy 13, 695 01 Hodonín

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace ordinace Jihomoravské dětské léčebny,
p.o., č.d. 389, 67914 - Ostrov u Macochy

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Jihomoravský získala

ordinace Doc. MUDr. Tomáš Skřička, CSc.,
Boženy Němcové 9, 678 01 – Blansko

KRAJ KRÁLOVEHRADECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Miroslava Kloudová, Petrtýlová
Mžany 19, 503 15 - Mžany

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Martin Slovák,
Tyršova 928, 517 54 - Vamberk

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Královehradecký získala

ordinace MUDr. Pavlína Páblová s.r.o.,
Foerstrova 1656/3, 500 02 - Hradec Králové

KRAJ LIBERECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Vícha Igor, Ph.D.,
Frýdštejn 102, 463 42 Frýdštejn

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Jana Siblíková
Mánesova 1322/7, 470 01 Česká Lípa

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Liberecký získala

ordinace MUDr. Jiřina Alšová
Hanychovská 549/28, 460 07 Liberec III

KRAJ MORAVSKOSLEZSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace MUDr. Leopold Sedláček s.r.o.,
Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace MUDr. Sylva Piegzová
Zámecká 108, 733 01 Karviná

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Moravskoslezský získala

ordinace MUDr. Taťána Silberová - Silmed DUO s.r.o.,
Pustkovecká 314/61, 708 00 - Ostrava – Poruba

KRAJ OLOMOUCKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

ordinace doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA,
U Reálky 1076/4, 77900 - Olomouc

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

ordinace MUDr. Andrea Adamcová
Náklo 59, 783 32 Náklo

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Olomoucký získala

TCA s.r.o.,
Hálkova 2, 77200 - Olomouc

KRAJ PARDUBICKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace Gynekologie Dubina,
Lidmily Malé 656, 530 12 - Pardubice III

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace MDDr. Petr Sládek,
Purkyňova 249/16, 568 02 - Svitavy

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Pardubický získala

ordinace BROMED s.r.o. - MUDr. Václav Brožka,
Rubešova 641, 539 73 - Skuteč

KRAJ PLZEŇSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace MUDr. Havlíčková Kamila,
K Letišti 385/II, 33901 – Klatovy

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace Rehabilitace Plzeň s.r.o.,
Sokolovská 77, 323 00 - Plzeň

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Plzeňský získala

ordinace MUDr. Alena Šebková
Strážnická 36, 323 00 Plzeň

KRAJ ÚSTECKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace GYNVITAE MUDR MIROSLAV VÍTEK, s.r.o.,
tř. Josefa Skupy 23/2304, 43401 - Most

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace MUDr. Martin Krákora,
Královéhradecká 418, 43151 - Klášterec nad Ohří

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Ústecký získala

ordinace MUDr. Monika Roubalová
Pod Nemocnicí 2503, 440 01 Louny

KRAJ VYSOČINA

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Michek Lubomír,
Na Bradle 1113, 58291 - Světlá nad Sázavou

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Jiří Ordelt,
5. května 740, 583 01 - Chotěboř

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Vysočina získala

ordinace MUDr. Filkuka Tomáš,
Jihlavská 49, 67521 - Okříšky

KRAJ ZLÍNSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

MUDr. Miroslava Strnadová,
Brumov-Bylnice 1189, 763 31 - Brumov-Bylnice

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

ordinace MUDr. Blanka Kudělková,
Zahradní 642, 763 02 - Zlín - Malenovice

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Zlínský získala

ordinace Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o.,
Dolní 1568, Bystřice pod Hostýnem 768 61

KRAJ KARLOVARSKÝ

1. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.
26. dubna 9, 350 02 Cheb

2. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace CHIRURGIE Svatek s.r.o. - MUDr. Jan Svatek,
Valdštejnova 20, 350 02 - Cheb

3. místo soutěže v kategorii region - kraj Karlovarský získala

ordinace MUDr. Petra Mestická, s.r.o.
Čapkova 1067, 357 35 - Chodov

VÝHERCI JEDNOTLIVÝCH SAMOSTATNÝCH KATEGORIÍ:

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DĚTI A DOROST

1. místo

MUDr. Leopold Sedláček s.r.o.,
Mikulášská 2438/61a, 794 01 - Krnov

2. místo

TCA s.r.o.,
Hálkova 2, 77200 - Olomouc

3. místo

MUDr. Jiřina Alšová, Hanychovská 549/28,
460 07 - Liberec III - Jeřáb

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ

1. místo

MUDr. Doležel Tomáš s.r.o. ,
1. máje 99, 28901 - Dymokury

2. místo

MUDr. Dana Doležalová,
Gen. Fanty 25, 382 41 Kaplice

3. místo

MUDr. Andrea Adamcová,
Náklo 59, 783 32 - Náklo

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE

1-2 místo

MDDr. Petr Sládek,
Purkyňova 249/16, 56802 - Svitavy

1-2. místo

VM-dent s.r.o. - MUDr. Václav Dušek,
Mazurská 484/2, 181 00 - Praha 8 – Troja

3. místo

MDDr. Dalibor Korčák,
Lesnická 1802/11, 61300 - Brno

ORDINACE DENTÁLNÍ HYGIENY

1. místo

MUDr. Marie Ponížilová
Puškinova 63, 682 01 Vyškov

2. místo

MUDr. Pavel Novák
K nemocnici 2814, 272 01 Kladno

3. místo

DiS. Pavla Hlavajčíková
Radomyšlská 211, 386 01 Strakonice

CHIRURGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Michek Lubomír,
Na Bradle 1113, 58291 - Světlá nad Sázavou

2. místo

Chirurgie Galenia Cheb s.r.o.,
26. dubna 9, 350 02 - Cheb

3. místo

CHIRURGIE Svatek s.r.o. - MUDr. Jan Svatek,
Valdštejnova 20, 350 02 - Cheb

NEUROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Martina Kovářová
Lipová 807/14, 434 01 Most

2. místo

MUDr. Hana Boušková
Masarykova 31, 602 00 Brno

3. místo

Neurologie Galenia s.r.o. MUDr. Petr Nejtek,
26. dubna 2323/9, 350 02 - Cheb

GYNEKOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

GYNVITAE MUDR MIROSLAV VÍTEK, s.r.o.,
Josefa Skupy 23/2304, 43401 - Most

2. místo

MUDr. Sylva Piegzová
Zámecká 108, 733 01 Karviná

3. místo

MUDr. Monika Roubalová
Pod Nemocnicí 2503, 440 01 Louny

UROLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Stanislav Polák
Svatohavelská 266, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

2-3 . místo

MUDr. Jarmila Savická
Klášterní 117/2, 460 01 Liberec

2-3. místo

MUDr. Ošťádalová Ivana
Jeronýmova 750, 500 02 Hradec Králové

REHABILITAČNÍ ORDINACE

1. místo

doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA,
U Reálky 1076/4, 77900 - Olomouc

2. místo

Rehabilitace Plzeň s.r.o., br>Sokolovská 77, 323 00 - Plzeň

3. místo

Rehabilitace MUDr. Dana Mikulčáková s.r.o.
Dolní 1568, 768 61 Bystřice pod Hostýnem

OČNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Vícha Igor, Ph.D.,
Frýdštejn 102, 463 42 Frýdštejn

2. místo

MUDr. Ludmila Říhová,
Bělehradská 407/22, 120 00 - Praha 2

3. místo

MUDr. Marcela Prokopová,
Tylova 502/39, 301 00 - Plzeň - Jižní Předměstí

ORTOPEDICKÁ ORDINACE

1-2. místo

ORTOPEDIE ŠŤASTNÝ s.r.o.,
Španielova 1280/28, 163 00 - Praha 6 – Řepy

1-2. místo

MUDr. Jiří Jochymek, Ph.D.,
Purkyňova 36, 682 17 - Vyškov

3. místo

MUDr. Karel Horel,
, Moskevská 671/56, 470 01 - Česká Lípa

ORDINACE ESTETICKÉ A PLASTICKÉ CHIRURGIE

1. místo

MUDr. Michal Sviták
Alej Svobody 923/80, 323 00 Plzeň

2. místo

MUDr. Ludvík Zemánek - akupunktura, liposukce
Zdeňka Fibicha 2866, 434 01 Most

3. místo

MUDr. Petr Čerbák CSc.,
Libušina třída 580/4, 623 00 - Brno - Kohoutovice

POLIKLINIKY A SDRUŽENÁ ZDR. ZAŘÍZENÍ

1. místo

Medicur spol. s r.o.,
Myslíkova 10, 12000 - Praha 2

2. místo

První česká lékařská společnost, s.r.o.,
Chmelová 6a/3312, 10600 - Praha 10

1. místo

MUDr. Červenka Josef, CSc.,
Kartouzská 6/204, 15000 - Praha 5

LOGOPEDICKÁ ORDINACE

1. místo

PaedDr. Jana Vobořilová, logopedie
Antonína Dvořáka 303, 511 01 Turnov

2. místo

Mgr. Jaroslava Uhlíková
Jana Žižky 730/2, 357 51 Kynšperk nad Ohří

KARDIOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

Kardio-Píšová, s.r.o.,
Mánesova 646, 500 02 - Hradec Králové

2. místo

MUDr. Soňa Zajíčková
Butovská 592, 506 01 Jičín

INTERNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Mgr. Miroslav Beňo
Viniční 235, 615 00 Brno

2. místo

MUDr. Compeĺ Vladimír,
Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice

ENDOKRINOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Martina Honková
Pekařská 7, 746 01 Opava

2. místo

MUDr. Marta Masárová
Liberecká 10, 412 01 Litoměřice

DIABETOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Jiří Březina - Metabolické centrum
Nemocniční 487, 276 01 Mělník

2. místo

MUDr. Emil Záhumenský,
Kotěrova 5546, 760 01 - Zlín

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Iveta Fremlová
1. Máje 788/7, 784 01 Litovel

2. místo

MUDr. Milan Junášek s.r.o.,
Kateřinská 1526/7, 120 00 - Praha 2 - Nové Město

3. místo

MUDr. Jana Jansová Kalousová,
Prokopa Holého 146, 470 01 - Česká Lípa

PSYCHOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

ordinace PhDr. Miluše Müllerová MIHOP s.r.o.
Vrchlického 57, 586 01 Jihlava

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Andrea Wolna,
Havlíčkova 146, 508 01 – Hořice

2. místo

MUDr. Jana Novosadová s.r.o.,
Boženy Němcové 9, 678 01 Blansko

3. místo

MUDr. Frátriková psychiatrie s.r.o.,
Smilova 405, 530 02 Pardubice - Zelené Předměstí

3. místo

MUDr. Tibor Miklóš,
Jabloňová 2992/8, 106 00 Praha 10

POHOTOVOST

1. místo

Dětská lékařská pohotovost Karviná,
Vydmuchov 399/5, 734 12 - Karviní - Ráj

2. místo

Canadian Medical Care ČR - soukromá klinika,
Veleslavínská 1/30, 162 00 - Praha 6 - Veleslavín

3. místo

MUDr. Tupá Irena,
Přátelství 279, 44101 - Podbořany

ALERGOLOGICKÁ ORDINACE

1. místo

MUDr. Jiří Ordelt,
5. května 740, 583 01 Chotěbořr

2. místo

MUDr. Jana Poloniová,e
Matice školské 17, 370 01 České Budějovic

3. místo

MUDr. Alena Sellnerová,
Teplická 371/72, 405 02 - Děčín IV - Podmokly

ALTERNATIVNÍ MEDÍCÍNA

1. místo

MUDr. Jiří Blechta,
Vožická 2068, 390 01 - Tábor

2. místo

Ambulance Věžičky s.r.o. - MUDr. Ivo Špaček,
Porubská 18/549, 700 30 – Ostrava

ORL ORDINACE

1. místo

MUDr. Věra Pokorná,
Teplická 371/72, 405 02 Děčín 4

2. místo

MUDr. Božena Kučerová, s.r.o.,
Česká 161/1, 602 00 - Brno - město

2. místo

ORL Barrandov s.r.o.,
Krškova 807/21, 152 00 Praha 5 - Barrandov

3. místo

ORL Rokycany,
Voldušská 750, 33701 - Rokycany - Nové Město

OSTATNÍ ORDINACE

1. místo

MUDr. Doležalová Dana,
Gen. Fanty 25, 38241 – Kaplice

2. místo

MUDr. Jiří Ordelt,
5. května 740, 583 01 - Chotěboř

3. místo

MUDr. Compeĺ Vladimír,
Senovážné nám. 1616, 37001 - České Budějovice

Partneři soutěže